?

Log in

Набор в группу фриволите

Originally posted by kavjarnya at Набор в группу фриволите

Девушки-рукодельницы, набор в группу фриволите объявляю открытым.Курс состоит из 9 занятий по 2 часа каждое. Занятия будут проходить раз в неделю. Сейчас нам с вами предстоит решить, будет это выходной день (суббота) или будний. Время проведения (независимо от дня недели) с 11:00 до 13:00. Можно перенести на час раньше, но не позже.Группа – 5-7 человек.Для занятий вам понадобится:• 2 челнока, я пользуюсь такими, но можно брать любые, их никогда не бывает много. Приобрести можно в «Метрограде» (ст. м. «Льва Толстого»), в квартале «Домашний уют», рядом с магазином «Монпасье». Там они есть всегда.

• Хлопковая пряжа № 10, желательно двух цветов. Большой ассортимент – в магазине «Пряжа» на ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 33, ст. м. «Льва Толстого».

• Если челнок без крючка – крючок.

• Иголка с плоским ушком, она нам будет нужна не сразу, можно пока не покупать, на первом занятии покажу какая.

• Ножницы.

• Блокнот для записей.Курс занятийCollapse )

Шкатулки из коробок

Для статьи в журнал ищу мастера, который делает шкатулки для украшений и прочих мелочей из деревянных или жестяных коробок из-под печенья, чая и т. д.

Это будет мастер-класс от мастера хендмейда, с его именем и фотографией. Нужны практические советы на конкретном примере:
- пошаговое описание производимых работ
- список необходимых материалов
- фото до (обычная коробка из-под чего-то) и после (готовая красивая шкатулка).

Фотографии своих работ высылайте на почту le.polyakova[собачка}gmail.com .

Удачи!

Теги:

Точніше, поїхала. Ось ця троянда. До першої учасниці "Рукодільної Естафети" - kate_black_cat.

А серед учасниць є ще 4 місця. І є трохи часу приєднатися.

Хто не в курсі чи забув, що воно таке - тицяйте сюди. І долучатися також там само ;) Або ж зразу отут.

_ _ _

Троянда сплетена в техніці турецького мережива з нейлону. Фурнітуру (спершу думала про брошку) на самісінькому початку вирішила таки не додавати, щоб не обмежувати варіанти розвитку подій і подіт творчої фантазії учасниць.

Тепер лишилося дочекатися фото та опису результатів рукотворчості kate_black_cat (у записові до спільноти) - і подорож нашого спільного (руко)творіння продовжиться далі, до tildas.

Адреси для відправки вирішила давати уже по факту готовності до надсилання/передачі (бо попередня "естафета" десь загубилася, - зрозуміла, що треба таки хоч трохи контролювати процес). 

_ _ _

У кого виникають питання - радо відповім у коментарях чи приваті ;)

І успішної нам усім естафети!

petrykivka

Якщо ви захоплюєтеся петриківським розписом і хочете спробувати свої сили у створенні мальовки, мало побачити лише один майстер-клас із петриківки. Цей розпис охоплює багато різноманітних інструментів та технік нанесення фарби, тож без фахівця розібратися у всіх нюансах важкувато. Саме тому спеціально для вас художник із Петриківки Ігор Лісний розкриває таємниці петриківського розпису! Далі...

Теги:

Люба спільното! Сьогодні у мене є 3 радісні для всіх нас новини:
 • Відредаговано верхній пост спільноти. По-перше, актуалізувала в ньому інформацію. По-друге (й особисто мене це неймовірно радує) тепер він опублікований іншим чином і завдяки цьому займає значно менше місця!!! Гортати сторінки спільноти (та і переглядати сам запис) відтепер стало значно зручніше! Запрошую всіх перевірити ;)
 • Відкрито "Рукодільну крамницю Рукотворіння" в якій кожен зі спільнотівців може продавати свої вироби. Детальніше - в цьому записові.
 • Відтепер у верхньому записові Рукотворіння буде розміщено список найбільш активних учасників спільнотівського життя та їх банери. Троє там уже є (чекаю від дівчат коди банерів), решті спільнотівців є до чого прагнути ;)
В ході голосування ми вирішили розширити функції спільноти та надати її учасникам можливість продавати свої вироби, а разом із тим також розширювати її контент. Спільноту щодня переглядає кілька сотень людей, які знаються на рукоділлі й цінують його - серед них, сподіваюся, Ви зможете знайти свого покупця.

Отож, та-дам!!! Відкриваємо "Рукодільну крамницю Рукотворіння"!!!


[Що потрібно врахувати охочим]
Що потрібно врахувати охочим:

 • для того, щоб публікувати записи у спільноті, потрібно бути її учасником;
 • в одному записові можна продавати тільки одну свою роботу. Це також може бути комплект, набір, чи кілька виробів, які відрізняються тільки за кольором/візерунком/тощо і мають однакову ціну;
 • запис окрім запропонованого виробу має містити інформацію рукодільно-освітнього характеру: майстер-класс, схему, викрійку, тощо - тобто щось із того, заради чого й було створено "Рукотворіння";
 • в якості навчального матеріалу можуть бути представлені авторські розробки або матеріал із мережі Інтернет (із посиланням на джерело). Єдина умова - цей матеріал має прямо стосуватися того, що ви продаєте. Це не означає, що ви маєте розкрити секрети свого виробництва. Якщо розробка авторська і Ви не хочете розкривати свої секети (що логічно) - просто розмістіть загальну інформацію - про техніку, особливості виготовлення тощо - розкрийте основи.
 • одні й ті ж навчальні матеріали не можуть публіуватися в спільноті "Рукотворіння" повторно;
 • запис має відповідати правилам спільноти;
 • до записів із продажем крім тегів, які розкривають його зміст обов'язково має бути додано тег "Рукодільна крамниця Рукотворіння";
 • кількість опублікованих записів не обмежується за умови, що вони відповідають усім вказаним вище умовам.Бажаю успіхів та вдалої реалізації свого рукоділля як у Рукотворінні, так і за його межами!!!
Майстер-клас "Нитяна лялька-мотанка"
Piccy.info - Free Image Hosting

На прохання кількох моїх дописувачок викладаю цей МК.

Нам знадоблятьсяCollapse )

petrykivska malyovka

Петриківський розпис відроджується і стає дедалі більш популярним в Україні та світі: наступного року велика виставка петриківки має відбутися навіть в офісі ЮНЕСКО. Аби не відставати від моди, пропонуємо вам створити петриківську мальовку власноруч. Майстер-клас із петриківки для вас проводить художник Ігор Лісний – уродженець легендарного мистецького селища. Далі...

Пинтерест и его кнопочки

Оригинал взят у shabbyshop в Пинтерест и его кнопочки
Уже наверно всем знаком этот замечательный ресурс, для меня лично он стал ежедневным и настольным, как жж, фейсбук и т.п. и равносилен гуглу, когда нужно вдохновение и идеи. Для тех, кто еще не знаком, pinterest.com это виртуальная доска для "прикалывания" (на англ. pin - это кнопка канцелярская) интересных интересностей в сети, красивых картинок, уроков, и вообще, легального (пока) сохранения чужих идей. В пинтерест можно создавать свои тематические "доски", например "handmade" и добавлять в нее все, что связано с рукоделием в интернете и имеет соответствующую кнопочку
Вы же скорее всего уже добавляете кнопки соцсетей в свои посты, а это еще один способ делиться информацией.
Пока это в основном англоязычный ресурс, но что нам мешает поселить его и у нас?)) Вот я и решилась рассказать о том, как разместить кнопочку "pin it" в свой пост, позволяющую добавлять в свои и чужие доски именно ваши вдохновения, мастерклассы и творения.
сложновато, но оно того стоитCollapse )

Можете использовать этот урок, чтоб потренироваться добавлять пины в свои новые доски, кликнув эту кнопочку 
Обращайтесь, если возникли вопросы, надеюсь это кому-нибудь полезно)


Оригинал взят у shabbyshop в МикроМК: как красить деревянности
Итак, не все так просто, как хотелось бы),  дело в том, что дерево имеет свойство "вспушиваться" при намокании, поэтому я решила пошагово рассказать что и как делать, чтоб в итоге буковка получилась гладенькая и красивенькая
пошагово и простоCollapse )
надеюсь этот микро-МК кому-нибудь будет полезен, из таких буковок получаются красивые аксессуары для домаПаперові серветки з кольоровим візерунком – це не тільки необхідність за обіднім столом, а ще й дуже корисний матеріал для рукоділля. Ними можна прикрасити практично будь-яку поверхню: пляшку, вазу, магніт на холодильник, скриньку тощо. Сьогодні ж ми будемо робити внутрішній декупаж мила, яке перед тим зробимо своїми руками. Далі...

Підсвічник своїми рукамиМи вже вміємо робити свічки своїми руками – і не прості, а з декупажем. Але підсвічник, зроблений своїми руками, також не буде зайвий у господарстві. Тому пропонуємо вам розписати звичайну банку українським вишивальним орнаментом за допомогою спеціальних фарб. Вийде чудовий підсвічник в українському стилі! Далі...

Пропоную трохи розважитися, потреннувати свою креативність і розширити свій рукодільний "кругозір".
А ще - об*єднатися не тільки в рамках спільноти, а і поза її межами.

Для цього оголошую набір учасників "Рукодільної Естафети". 

Щоб бути учасником, потрібно: 
1. Не боятися експериментувати та бути відповідальним.
2. Мати можливість сфотографувати (в крайньому разі мобільним) результати.
3. Мати можливість і бажання надіслати за свій кошт (Укрпошта, компанії-перевізники) естафету наступному учаснику.
4. Бути учасником спільноти, щоб мати можливість показати резуьтати :)

Суть "Рукодільної Естафети" проста:

1. Набираємо 10 учасників (для цього використовуємо "голосувалку" внизу), ланцюжок формується в порядку запису.
2. Я (одинадцята) запускаю невеличкий результат своєї рукодільної творчості, надсилаючи учаснику №1 зі списку.

3. Учасник, отримавши в руки естафету, додає до наявного рукодільного артефакту щось від себе (свою рукодільну творчість)...
4. Якщо виникають питання (залежно від їх характеру) звертається до мене чи попереднього учасника естафети.
5. ...фотографує, надсилає фотографію/ї, описи зробленого та свої враження від участі у проекті у спільноту...
6. ...і після цього отримує в приват адресу наступного учасника, якому надсилає результати (а мені надсилає номер поштового відправлення чи декларації компанії-перевізника, щоб можна було контролювати процес).

7. Наступний учасник, отримавши естафету, повторює пункти 3-6.

8. Що зробити із результатами спільної роботи після цього - вирішуємо гуртом по завершенні проекту. Пропозиції прошу надсилати вже зараз (щоб у всіх був час подумати).

Гіпотетичний розвиток подій у проектові (для прикладу):

ПереглянутиCollapse )


У кого виникли питання - відповім у коментарях. Бажаючі - заповнюємо анкету (а також надсилаємо мені в приват поштові реквізити та реквізити поштових перевізників (і зазначаємо, яким способом отримати буде найбільш зручно))

Опитування #1846293 Рукодільна Естафета (анкета учасника)

Я беру участь у проекті

Я працюю в таких техніках (назвати)

Пропоную результати проекту...

Я не забуду надіслати адресу модератору


Шановне товариство, оголошено набір у третю десятку взаємного піарингу!!!

Для того, щоб прийняти участь у проекті взаємного піару потрібно:

1.  Бути членом спільноти та вести рукодільний журнал (інакше втрачається суть).
2. "Записатися" у коментарях до цього запису.
3. Дочекатися, доки набереться 10 охочих.
4. Отримати приватним повідомленням ЖЖ-ім'я людини і пропіарити її журнал, опублікувавши у себе в ЖЖ запис із посиланням на її журнал і кількома словами/реченнями/абзацами про свої враження та (бажано!) банером проекту (банери - внизу записа, коди до них - у верхньому пості спільноти). Ремарочка: я розумію, що чорний піар - то також піар, але про нього у нас мова не йде, так? ;)
5. Повернутися до цього запису і написати коментар людині, яку пропіарено, із посиланням на піар-запис. Попрошу це робити саме тут, щоб я змогла контролювати виконання умов проекту ;)

Якщо раптом не пропіарили когось із учасників другої десятки (список внизу) - озовіться, я виправлю ситуацію. Список учасників попереднього туру: 

mnogonitok -> tangerine_moontangerine_moon -> graffita -> bullet_13 -> sanaterpak111 ->
-> apfiya -> ikary_gendo - karbaska -> lavka_zzzhe -> tana_sribna -> mnogonitokШановні учасники проекту "Ключова розвага", озовіться - у кого зараз "артефакти"? Чи в кого останнього вони були? Як там справи? Бо щось вас да-а-а-авно не чутно.Облаштувати помешкання можна за допомогою різноманітного декору – гарненьких пляшок, ваз, скриньок та текстильних елементів. Проте найбільшого затишку кімнаті надають свічки, якими можна прикрасити будь-яку поличку. Зробити свічку дуже просто своїми руками не так вже й складно – можна навіть прикрасити такий виріб декупажем. Це ми сьогодні й зробимо! Далі...Модниці знають, що абсолютний must have цього сезону – браслет Шамбала. Щоправда, нічого спільного з міфічною тибетською країною та фірмою Шамбала цей виріб не має. Саме так сучасні рукодільниці називають браслети, плетені з вощеного шнура та намистин у техніці макраме. Ці прикраси дуже практичні та прості у виконанні, що пропонуємо перевірити й вам. Далі...Декупаж на склі
– унікальний спосіб декорування, за допомогою якого можна створити чи переробити будь-яку пляшку, банку, склянку, вазу чи підсвічник. А за наявності інших матеріалів для декору, можна створити додаткові цікаві ефекти. Сьогодні ми будемо робити і декупаж, і крапковий розпис контурною фарбою. Далі...Без перебільшення, квадрат – улюблена геометрична фігура любительок в’язання. Адже одного разу навчившись плести її, можна створювати різноманітні вироби: плед з квадратів, шаль, спідницю, пончо, домашні капці чи навіть прості сидушки на стільці. Саме через таку універсальність (а також через те, що виріб можна в’язати із залишків ниток) квадрат назвали бабусиним. Далі...

Профіль

handmade_faq
Рукотворіння

Зайти в гості до модератора

Ласкаво прошу до себе у журнал. Ваша Катречка

---

Моя крамничка на Ярмарці Майстрів

Ярмарка Мастеров - ручная работа, handmade

На сторінці:

Поточний місяць

червень 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Синдикативні потоки

RSS Atom
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner