?

Log in

Попередній запис | Наступний запис

Майстер-клас "Нитяна лялька-мотанка"
Piccy.info - Free Image Hosting

На прохання кількох моїх дописувачок викладаю цей МК.


Нам знадобляться два мотка якісних ниток (бажано льон – ближче до традиції; і дуже приємно працювати з такими нитками): для коси і для тіла лялечки, але можна, звісно, комбінувати з іншими нитками,стрічками,тканинами, робити, як підкаже фантазія.
Принцип роботи один: всі елементи намотуємо на долоню чи на розкриті пальці долоні (тому висота ляльки приблизно дорівнює ширині Вашої долоні).
Показуватиму одразу процес і результат для наочності.
Спочатку можемо намотати чимале пасмо на коси (найсильніше розставити пальці під час намотки,бо коса – найдовший елемент ляльки), розрізати навпіл і відкласти.
Намотуємо пасмо для рук лялечки, розрізаємо, зав’язуємо, замотуємо, плетемо косу, знову зав’язуємо, замотуємо, край обрізаємо і вирівнюємо. Готову косу-руки відкладаємо.

Знову намотуємо як на першому фото, але робимо кільце товще і більше, це буде тіло лялечки. Залишаємо довгу нитку, кільце не розрізаємо. А вставляємо в нього коси і рукиСпочатку коси. Заплітаємо косу з трьох чи чотирьох пасм, можна більше, головне,зберегти принцип плетеної коси


Закріплюємо в будь-який спосіб, підрівнюємо, не забуваємо,що коса в нас має бути довша за довжину тіла, тому відтинаємо ляльчине волосся зовсім трішечки.


Далі в кільце тулупа вставляємо руки

і починаємо примотувати руки до тулуба навхрестЗакріплюємо нитку, розрізаємо кільце, формуємо поділ спідниці лялечки
. Готово!
Двох однакових ляльок не виходить, тому що в кожну вдихаєте свій дух, вкладаєте душу і робите інше тіло. Тому вони всі з різним настроєм та характером.

Сподіваюсь, цей МК подарує Вам миті натхненної творчості!

Профіль

handmade_faq
Рукотворіння

Зайти в гості до модератора

Ласкаво прошу до себе у журнал. Ваша Катречка

---

Моя крамничка на Ярмарці Майстрів

Ярмарка Мастеров - ручная работа, handmade

Поточний місяць

червень 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner